Wewnętrzne dziecko

WYKŁAD ONLINE

 

TEMATYKA WYKŁADU
Wewnętrzne dziecko 
Bezbronne dziecko jest wcieleniem naszej wrażliwości i lęku. Łatwo zranić jego uczucia i żyje ono w ciągłym strachu przed porzuceniem. Nigdy nie dorasta. Utrata wewnętrznego dziecka jest jednym z dramatów procesu dorastania. Wraz z nim tracimy kontakt z wrażliwością i naszą własną magią. Jednak gdy oddzielamy się od obrońcy kontrolera i stajemy się bardziej świadomi wewnętrznego dziecka, nasze świadome ja może przejąć powoli role rodzica w stosunku do niego. Możemy wtedy wziąć odpowiedzialność za spożytkowanie w naszym życiu jego energii i zapewnić mu odpowiednia ochronę, kiedy to jest potrzebne.

DATA: 7.06.2022r. 18.00 MIEJSCE: platforma ZOOM, link będzie wysyłany na maila przed wykładem
PROWADZĄCA WYKŁAD: dr Anna Winnicka Założycielka Śląskiego Centrum Psychosomatyki. Pracuje w konwencji ericksonowskiej i systemowej, traktuje objaw jako komunikat i szansę na zmianę. Wykorzystuje metodę ustawień rodzin wg Berta Hellingera w psychoterapii oraz w pracy z organizacjami. Posługuje się również metodą Voice Dialogue. W 2006 r. uzyskała Europejski Certyfikat psychoterapeuty EAP. W 2008 uzyskała certyfikat psychoterapeuty SNP PTP.
Wstęp: 20zł Obowiązują wcześniejsze zapisy. 
1. Prosimy o przelew w wysokości 20 zł na numer konta: Śląskie Centrum Psychosomatyki Katowice, ul. Mariacka 18 APKO BP Katowice

89 1020 2313 0000 3502 0653 10912. Następnie o przesłanie potwierdzenia przelewu wraz z tytułem wykładu na adres naszego Centrum: 

slaskiecentrumpsychosomatyki@gmail.com
W razie wątpliwości nr tel: 512 129 022